خدمات ما

 

سوابق و تجارب ما

یادداشتی از مدیرعامل


شرکت گاما طب آسیا با 14 سال سابقه تولید البسه یکبار مصرف استریل و غیر استریل شامل: انواع پک های تخصصی جراحی استریل ،گان جراح و بیمار،شان استریل ،ماسک بند دار و کشدار ،کلاه جراح و آکاردئونی ،پیشبند نایلونی ،دستکش نایلونی ،رول های ملحفه ،زیر انداز بیمار ،کاور کفش و دست ،بلوز و شلوار بیمار با بهرگیری از مدرن ترین ماشین آلات ،تامین کننده نیاز های بیمارستانی و سایر مراکز درمانی است.

GAMMA-SIG

 

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب

ارتباط سریع با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

[contact-form-7 id="313" title="Request a Quick Quote"]

گالری تصاویر

مشتریان ما

Client
Client
Client
Client
Client
Client